wybierz język:   

Blog & news

2015-12-14

Rozwijamy się

Rozwijamy się

Z radością pragniemy powiadomić naszych użytkowników oraz klientów o powstaniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą Quantor. Quantor sp. z o.o. jest od teraz jedynym i niezależnym właścicielem portalu Quantor.pl

Przyspieszamy

Wierzymy, że jako spółka staniemy się dla Państwa wiarygodniejsi i zapracujemy na najwyższe zaufanie. Nasze prace zaczniemy od zwiększenia tempa i zakresu prac nad rozwojem i utrzymaniem serwisu. W styczniu zaprezentujemy Państwu pierwsze efekty prac w nowym układzie.

Wszystkie kwestie formalne związane z kontynuacją lub rozpoczęciem współpracy prosimy kierować do Zarządu spółki Quantor sp. z o.o z siedzibą we Wrocławiu. Stanowisko Prezesa Zarządu spółki objął Wojciech Grzelak. 

Życzymy Wesołych Świąt i niskich spreadów w Nowym Roku,
zespół Quantor

Czytaj dalej

Rezerwacja waluty przez Quantor

2015-08-17

Rezerwacja waluty przez Quantor

Odkąd w zestawieniach portalu Quantor pojawił się pierwszy przycisk "Rezerwuj" rośnie zaufanie do elektronicznej rezerwacji wymiany. Codziennie kilkadziesiąt osób z największych miast Polski wyraża zainteresowanie nową funkcją.

czytaj
Bolączki wakacyjnej wymiany walut

2015-07-27

Bolączki wakacyjnej wymiany walut

Kolejne wakacje z Quantor już w pełni, a razem z nimi wakacyjne stresy związane z przedwyjazdowymi zakupami, dopinaniem na ostatni guzik spraw błahych lub ważniejszych, jak choćby zakup waluty. Te wakacje różnią się jednak od wszystkich poprzednich, bo pojawiła się nowa możliwość.

czytaj
Samodzielność czy przejęcie przez globalnych graczy?

2015-03-02

Samodzielność czy przejęcie przez globalnych graczy?

Wraz z wejściem w życie ustawy antyspreadowej powstał w Polsce rynek internetowej wymiany walut, który wciąż się powiększa. Każdego miesiąca kilka nowych e-kantorów dołącza do grona próbujących ugryźć kawałek coraz większego tortu. Choć rynek czeka konsolidacja, to już teraz wyróżnić można największych graczy, którzy umacniają swoje pozycje inwestując w rozwój, czy nawet otwierając się na zagranicę. Najbliższe lata rysują się w kolorowych barwach, co pokazują wskaźniki oraz wyniki finansowe największych spółek z branży. Choć wielu obawia się wejścia na rynek większego gracza, to nic w tej chwili jeszcze na to nie wskazuje.

czytaj

Blog & news

2016-12-20

Kantory stacjonarne nie zostaną wypchnięte

Placówki tradycyjne pozostają konkurencyjne względem internetowych.

2016-07-25

Currency reservation

Currency rate booking is finally available in english version of Quantor!

2016-04-25

Kursy on-line

Informacja o najlepszych kursach w Twoim mieście nigdy nie była tak prosta jak teraz!

 

Podoba Ci się Quantor?

Uważasz, że to przydatne narzędzie?

Podziel się tym na Facebooku!

Zamknij