O serwisie

Czym jest Quantor?

Serwis Quantor powstał po to, aby dać Ci możliwość łatwego przeglądu rynku kantorowego w Polsce. Działamy jako serwis niezależny od kantorów, serwisów finansowych i porównywarek.

Dzięki nam w krótkim czasie dowiesz się, gdzie najbliżej Ciebie znajdują się kantory stacjonarne i jakie kursy walut oferują. Nieważne czy chcesz wymienić walutę w dużym mieście, czy po drodze za granicę. Dajemy Ci wszystkie potrzebne informacje do wymiany Euro, Dolara, Franka czy Funta w najkorzystniejszej cenie i w najkrótszej odległości od Ciebie!

Jeżeli interesuje Cię wymiana waluty w kantorze internetowym, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy przejrzyste porównanie. Dzięki zestawieniu znajdziesz najlepszą ofertę e-kantoru ze względu na ceny walut jak i całkowite koszty transakcji. Jeśli interesuje Cię przede wszystkim szybka wymiana, możesz odszukać kantory internetowe wykonujące transakcje najszybciej.

Wszystko dla Ciebie

about

Wykorzystujemy najnowsze technologie i stosujemy najlepsze praktyki, aby spełniać Twoje oczekiwania. Tworząc serwis Quantor zależało nam, byś mógł uzyskiwać jak najwięcej przydatnych informacji o walutach w kantorach, jednocześnie zachowując rzetelność danych i czytelność serwisu na wysokim poziomie.

Wiemy, że Twój czas jest cenny. Wiemy również, że przemyślane rozwiązania pozwalają go zaoszczędzić. Uważamy, że w dzisiejszych czasach standardem powinien być łatwy i darmowy dostęp do informacji. Dlatego bez logowania i bez żadnych opłat na zawsze udostępniamy aktualne kursy walut w kantorach w naszym kraju.

Korzystając z naszego serwisu oszczędzasz. Odwiedzając go regularnie możesz analizować jak zmienia się skup i sprzedaż walut w Twoim regionie. Dzięki serwisowi Quantor wielu użytkowników zaoszczędziło już pieniądze. Dołącz do nich porównując kursy hurtowe i detaliczne kantorów w Twoim mieście. Nie wiesz, czy korzystniej wymienić walutę w kantorze tradycyjnym czy internetowym? Dzięki porównywarce kantorów uzyskasz odpowiedź w kilka chwil!

Blog & news

2018-02-19

Kryptowaluty #7 - luty 2018 r.

Kliknij by poznać najnowsze wydarzenia ze świata kryptowalut.

2017-12-14

Rezerwacja waluty przez Quantor

Wprowadzenie do bezpłatnej funkcji rezerwacji wymiany w kantorze.

2017-11-29

Kryptowaluty dla początkujących

Rok 2017 r. był rokiem kryptowalut. Dowiedz się więcej czym są wirtualne waluty.

 

Podoba Ci się Quantor?

Uważasz, że to przydatne narzędzie?

Podziel się tym na Facebooku!

Zamknij