Blog & news

2016-04-25

Kursy on-line

Kursy on-line

W odpowiedzi na liczne prośby użytkowników wprowadzamy długo wyczekiwane "kursy na żywo"!

Oglądasz i rezerwujesz

Co to oznacza? Znana od dawna tabela kursów odświeża się teraz automatycznie - od razu po tym jak w kantorze zmieni się kurs. Odświeżanie strony w nieskończoność, czy "orientacyjna informacja" odchodzą w niepamięć.

W połączeniu z unikalną funkcją Rezerwacji kursu w kantorze, jak tylko uznasz kurs widoczny na Quantor za korzystny - możesz go natychmiast zarezerwować i mieć pewność o jego aktualności. Wszystko to bez wysiłku i zbędnego klikania.

Jeszcze prostsza obsługa

Oddajemy w Twoje ręce możliwość sprawdzenia najlepszego kursu Euro, Franka, Funta i innych walut
w danej chwili. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię walutę oraz rodzaj transakcji (kupno lub sprzedaż), a na bieżąco oglądać będziesz aktualne kursy w wybranym mieście.


Nowa funkcjonalność w połączeniu z unikalną w skali Polski funkcją Rezerwacji kursu w kantorze to najlepsze narzędzie gwarantujące bezpieczeństwo kursowe.

Nie wiesz jeszcze jak zarezerwować kurs? Dowiedz się o tym więcej klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
zespół Quantor

Czytaj dalej

Rozwijamy się

2015-12-14

Rozwijamy się

Z radością pragniemy powiadomić naszych użytkowników oraz klientów o powstaniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą Quantor. Quantor sp. z o.o. jest od teraz jedynym i niezależnym właścicielem portalu Quantor.pl

czytaj
Bolączki wakacyjnej wymiany walut

2015-07-27

Bolączki wakacyjnej wymiany walut

Kolejne wakacje z Quantor już w pełni, a razem z nimi wakacyjne stresy związane z przedwyjazdowymi zakupami, dopinaniem na ostatni guzik spraw błahych lub ważniejszych, jak choćby zakup waluty. Te wakacje różnią się jednak od wszystkich poprzednich, bo pojawiła się nowa możliwość.

czytaj
Samodzielność czy przejęcie przez globalnych graczy?

2015-03-02

Samodzielność czy przejęcie przez globalnych graczy?

Wraz z wejściem w życie ustawy antyspreadowej powstał w Polsce rynek internetowej wymiany walut, który wciąż się powiększa. Każdego miesiąca kilka nowych e-kantorów dołącza do grona próbujących ugryźć kawałek coraz większego tortu. Choć rynek czeka konsolidacja, to już teraz wyróżnić można największych graczy, którzy umacniają swoje pozycje inwestując w rozwój, czy nawet otwierając się na zagranicę. Najbliższe lata rysują się w kolorowych barwach, co pokazują wskaźniki oraz wyniki finansowe największych spółek z branży. Choć wielu obawia się wejścia na rynek większego gracza, to nic w tej chwili jeszcze na to nie wskazuje.

czytaj
 

Podoba Ci się Quantor?

Uważasz, że to przydatne narzędzie?

Podziel się tym na Facebooku!

Zamknij