O serwisie

Czym jest Quantor?

Serwis Quantor powstał po to, aby dać Ci możliwość łatwego przeglądu rynku kantorowego w Polsce. Działamy jako serwis niezależny od kantorów, serwisów finansowych i porównywarek.

Dzięki nam w krótkim czasie dowiesz się, gdzie najbliżej Ciebie znajdują się kantory stacjonarne i jakie kursy walut oferują. Nieważne czy chcesz wymienić walutę w dużym mieście, czy po drodze za granicę. Dajemy Ci wszystkie potrzebne informacje do wymiany Euro, Dolara, Franka czy Funta w najkorzystniejszej cenie i w najkrótszej odległości od Ciebie!

Jeżeli interesuje Cię wymiana waluty w kantorze internetowym, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy przejrzyste porównanie. Dzięki zestawieniu znajdziesz najlepszą ofertę e-kantoru ze względu na ceny walut jak i całkowite koszty transakcji. Jeśli interesuje Cię przede wszystkim szybka wymiana, możesz odszukać kantory internetowe wykonujące transakcje najszybciej.

Wszystko dla Ciebie

about

Wykorzystujemy najnowsze technologie i stosujemy najlepsze praktyki, aby spełniać Twoje oczekiwania. Tworząc serwis Quantor zależało nam, byś mógł uzyskiwać jak najwięcej przydatnych informacji o walutach w kantorach, jednocześnie zachowując rzetelność danych i czytelność serwisu na wysokim poziomie.

Wiemy, że Twój czas jest cenny. Wiemy również, że przemyślane rozwiązania pozwalają go zaoszczędzić. Uważamy, że w dzisiejszych czasach standardem powinien być łatwy i darmowy dostęp do informacji. Dlatego bez logowania i bez żadnych opłat na zawsze udostępniamy aktualne kursy walut w kantorach w naszym kraju.

Korzystając z naszego serwisu oszczędzasz. Odwiedzając go regularnie możesz analizować jak zmienia się skup i sprzedaż walut w Twoim regionie. Dzięki serwisowi Quantor wielu użytkowników zaoszczędziło już pieniądze. Dołącz do nich porównując kursy hurtowe i detaliczne kantorów w Twoim mieście. Nie wiesz, czy korzystniej wymienić walutę w kantorze tradycyjnym czy internetowym? Dzięki porównywarce kantorów uzyskasz odpowiedź w kilka chwil!