Współpraca

Zapraszamy do współpracy właścicieli kantorów zarówno stacjonarnych jak i internetowych, przedstawicieli mediów, reklamodawców i domów mediowych oraz użytkowników serwisu.

Kantory stacjonarne ( tradycyjne )

Codziennie kontaktujemy się właścicielami kantorów z całej Polski. Jeżeli posiadasz kantor lub jesteś osobą odpowiedzialną za kontakt i jeszcze nie nawiązaliśmy z Tobą współpracy, skontaktuj się z nami drogą mailową na adres .

Dla kantorów stacjonarnych przygotowaliśmy specjalną ofertę współpracy obejmującą m.in. dostęp do panelu zarządzania wizytówką kantoru oraz możliwość publikacji kursów walut.

Kantory internetowe

Zależy nam na współpracy z kantorami internetowymi, w celu zapewnienia stałej aktualności danych. Chętnie nawiązujemy współpracę w postaci programów partnerskich i generowaniu leadów.

Jeżeli jesteś przedstawicielem kantoru internetowego skontaktuj się z nami na adres .

Media

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, do której zachęcamy przedstawicieli mediów.

Posiadamy unikalne dane, które pozwalają na generowanie rozmaitych raportów związanych z lokalnymi rynkami kantorowymi. Chętnie udzielamy również komentarzy dotyczących wydarzeń na rynku walutowym.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową.

Reklama

Oferujemy przestrzeń reklamową dostosowaną do potrzeb reklamodawców.

Zachęcamy do kontaktu zarówno reklamodawców, jak i przedstawicieli domów mediowych. Oferta reklamowa serwisu może być szczególnie interesująca dla banków, instytucji finansowych, biur podróży, firm przewoźniczych, kantorów internetowych oraz giełd wymiany walut.

Po więcej informacji odsyłamy do podstrony poświęconej reklamie.

Użytkownicy

Jeżeli masz uwagi lub propozycje do funkcjonalności naszego serwisu, chętnie je rozpatrzymy. Jesteśmy otwarci na sugestie użytkowników i pragniemy razem z Tobą tworzyć przydatne narzędzie.

Prześlij swoją opinię na adres kontaktowy lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Skontaktuj się!