Blog & news

2024-06-07

Nowe egzotyczne waluty

Nowe egzotyczne waluty

Po przerwie wracamy z nowymi walutami oraz usprawnieniami, a to dopiero początek!

Egzotyczne waluty

Z radością informujemy o pojawieniu się w naszych zestawieniach nowych 6 walut, dostępnych w kantorach stacjonarnych. Do naszej oferty dołączają waluty kolejnych państw, które z pewnością zainteresują miłośników podróży oraz osoby poszukujące egzotycznych destynacji. Teraz, możecie porównać i wymieniać walutę takich popularnych państw jak:

Zarezerwuj kurs wymiany Rupii indyjskiej w Krakowie

  • Indie
  • Brazylia
  • Azerbejdżan
  • Tunezja
  • Filipiny
  • Tajwan

Aby zwiększyć dostęp do szerokiego wyboru walut, zachęcamy Was do aktywnego udziału w kształtowaniu naszej oferty. Zgłaszajcie propozycje kolejnych walut, których kursy chcielibyście zobaczyć w naszych zestawieniach. Zapraszamy do wyrażania opinii zarówno na Facebooku, jak i formularzu kontaktowym.

Potwierdzenia kodem PIN

Ponadto, od pewnego czasu zmodyfikowaliśmy metodę potwierdzeń rezerwacji w kantorach na 4-cyfrowe kody PIN. Wierzymy, że ta zmiana zwiększy komfort korzystania z naszych usług oraz ułatwi Wam szybką i bezproblemową komunikację z pracownikami kantorów.

Zachęcamy Was do regularnego śledzenia naszego bloga oraz do aktywnego uczestnictwa w dyskusji poprzez zgłaszanie swoich sugestii i opinii. Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ to dzięki Wam możemy stale udoskonalać nasze usługi i dostosowywać się do Waszych potrzeb.

Sprawdź kurs wymiany Brazylijskiego reala w Warszawie

Pozdrawiamy,
redakcja Quantor

Czytaj dalej

Inflacja

2021-01-11

Inflacja

Wszyscy o niej słyszeliśmy i niemal każdy ma mniejsze lub większe pojęcie na jej temat. Z reguły nie kojarzy się zbyt pozytywnie, w końcu komu podobają się rosnące ceny? Z drugiej strony ekonomiści zapewniają nas, że jest niezbędna: stymuluje konsumpcję i tym samym gospodarkę, w końcu pieniądz musi pracować.

Odświeżony wygląd rankingu

2020-04-15

Odświeżony wygląd rankingu

Po wieloletniej ewolucji naszych tabel rankingowych i dodawaniu kolejnych opcji, rankingom zaczęło brakować przejrzystości. Doszliśmy do wniosku, że czas najwyższy je przeprojektować. Z jednej strony naszym celem było zoptymalizowanie prezentacji informacji o kantorze i kursie, a z drugiej pozostawienie kluczowych danych, czy wręcz dodanie nowych. Staraliśmy się jednocześnie nie odbiegać od dotychczasowego układu graficznego oraz nawiązaliśmy do historycznych rozwiązań z poprzednich wersji portalu.

#II.19 Samsung S10 z krypto-portfelem

2019-03-06

#II.19 Samsung S10 z krypto-portfelem

W lutym obserwowaliśmy postępy w pracach regulacyjnych szczególnie na kontynencie europejskim i w Azji. Obserwujemy rosnące zainteresowanie walutami cyfrowymi wśród sektora publicznego oraz korporacji bankowych i technologicznych.

Rosyjskiemu parlamentowi został wyznaczony deadline dla ponownego rozpatrzenia regulacji walut cyfrowych po zbyt daleko idących uogólnieniach. W Indiach Sąd Najwyższy wciąz spiera się z rządem, dając mu 4 tygodnie na opracowanie regulacji. W stanie Ohio pierwszy raz firmy pośrednio zapłaciły podatki za pośrednictwem kryptowalut. Samsung oficjalnie potwierdził wsparcie dla portfeli krypto w swojej natywnej aplikacji. Jeden z największych amerykańskich banków potwierdza poważne zamiary wdrożenia własne waluty cyfrowej. W ponad 30 argentyńskich miejscowościach ponad 7 milionów osób będzie mogło zapłacić za transport publiczny za pomocą kryptowalut. Włoski parlament z wolna posuwa naprzód regulacje dotyczące inteligentnych kontraktów i zapisów na Blockchainie.