Blog & news

2013-08-26

Kantor, czyli walutowy skup i sklep

Pojawienie się kantorów było zapowiedzią szybkich przeobrażeń socjalistycznej gospodarki. Pierwsze takie instytucje w powojennej Polsce zaczęły funkcjonować już na początku 1989 roku. Ich działalność stała się możliwa dzięki zmianom prawnym, które znosiły państwowy monopol na wymianę walut.


2013-07-01

Quantor 2.0

Długie miesiące pracy zaowocowały odmienionym obliczem porównywarki kantorów. Z myślą o użytkownikach stworzyliśmy jeszcze lepsze narzędzie, które pomoże zaoszczędzić przy wymianie waluty, również na wakacyjne wyjazdy. Czego możecie się spodziewać w wersji 2.0?


2013-06-09

Ciekawostki ze świata walut

Pieniądze papierowe pojawiły się w Chinach oraz Europie w XVII wieku. Dziś na świecie funkcjonuje ponad sto różnych walut. Dowiedz się czego jeszcze nie wiesz o tych najbardziej popularnych.


2013-05-16

Wyróżnienie dla porównywarki kantorów

Porównywarka kantorów Quantor wyróżniona została na Festiwalu Przedsiębiorczości w kategorii produkt innowacyjny. Tytuł Lidera Innowacji przyznany z rąk społeczności akademickiej szczególnie cieszy, gdyż to właśnie podróżujący studenci stanowią jedną z najliczniejszych grup użytkowników serwisu.


2012-08-01

Jak zaoszczędzić na wakacjach

Wakacyjny wypoczynek z roku na rok staje się coraz droższy, dlatego powstaje coraz więcej sposobów na ograniczanie kosztów. Osoby wybierające się na urlop za granicę, mogą tego lata skorzystać z nowego pomysłu – porównywarki kantorów. Serwis internetowy Quantor to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce, które porównuje aktualne kursy walut z prawie 500 kantorów całego kraju.


1 . . . 8 9 10 11